Výuka angličtiny

výuka angličtiny
  • výuka anglického jazyka •
  • firemní kurzy angličtiny •
  • angličtina pro jednotlivce •
  • kurzy angličtiny - Teplice  
    Ústí nad Labem, Most a okolí •

Kurzy

Nabídka kurzů anglického jazyka Teplice a okolí

Individuální kurzy

Moji studenti jsou většinou časově zaneprázdnění lidé, kterým nevyhovuje skupinová výuka v jazykových školách, a vyžadují flexibilnější přístup ze strany lektora. Vybrat můžeme pravidelný termín, který budete mít vyhrazený automaticky každý týden (pevný rozvrh), nebo si můžete zvolit formu flexibilního studia (flexibilní rozvrh). Získáte tak přístup do rezervačního systému, kde si budete hodiny objednávat online. Frekvenci a délku vyučovacích hodin tak volíte dle vašich aktuálních možností, stačí si vybrat volný termín.

Výuka je možná i v malých skupinách. Pro maximální efektivitu doporučuji nejvíce 4 osoby ve skupině.

Výuka probíhá u vás či u mě doma, ve vaší firmě, nebo na jiném místě, které si sami určíte.

Firemní kurzy

Pro firemní kurzy vypracuji výukový plán na základě speciálních požadavků zaměstnavatele, tak aby byla výuka cílena na opravdové jazykové potřeby studentů. Na začátku kurzu účastníci absolvují rozřazovací jazykový test ke zjištění jejich přesné jazykové úrovně. Každý měsíc objednatel kurzu obdrží docházkový formulář s podpisy studentů za každou odučenou hodinu, případně záznam o zrušení hodiny a informací, kým byla hodina zrušena a proč. Pravidelně budou studentům předkládány postupové testy k monitorování jejich pokroku.

Na vaše investice budu pečlivě dohlížet.

Výuka přes SKYPE

SKYPE výuka probíhá jako klasická hodina s tím, že učit se můžete v podstatě kdykoliv a kdekoliv. Toto mohou ocenit především rodiče na mateřské dovolené a ti, kteří potřebují ušetřit maximum času. Výhodou může být i jistá anonymita pro ty, kteří se stydí. Vypnete kameru a nikdo vás neuvidí! Po každé hodině vám zašlu shrnutí hodiny emailem, bude tak mít materiál k přípravě na další hodinu. V případě zájmu vám mohu zajistit SKYPE konverzaci s rodilým mluvčím.

Potřebovat budete vysokorychlostní připojení k internetu, webkameru a sluchátka s mikrofonem a nainstalovaný program SKYPE.

Dárkový poukaz

Dárkový poukaz může být originálním dárkem pro vaše blízké, zaměstnance nebo kolegy v práci. Je vystaven buď na určitou částku, nebo počet hodin, které si obdarovaný může vyčerpat. Vhodné např. jako rychlokurz před dovolenou v zahraničí, kurz obchodní korespondence v angličtině, prohloubení slovní zásoby nebo určitých gramatických jevů apod. Zaměření kurzu je možné uvést přímo na poukázku.

Poukaz je přenosný a je časově neomezený.

Motiv: Kurzy